مجموعه جهان افروز شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ضدعفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده هوا خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مکان های مورد استفاده دستگاه ضد عفونی کننده هواعرضه کننده دستگاه ضد عفونی کننده هوا

ضد عفونی محیط های بسته از انواع میکروب ها به کمک دستگاه ضد عفونی کننده هوا امکان پذیر شده است. این دستگاه تمام آلودگی های موجود در هوا را جذب کرده و هوای محیط را سالم و عاری از هر گونه میکروب می کند. دستگاه ضد عفونی هوا در ابعاد مختلف به صورت خانگی و صنعتی توسط شرکت های مختلفی ساخته می شود. قیمت این دستگاه بسته به کیفیت ساخت و کاربرد آن می تواند متفاوت باشد.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده هوا خانگی

مکان های مورد استفاده دستگاه ضد عفونی کننده هوا

مکان های مورد استفاده دستگاه ضد عفونی کننده هوا دستگاه ضدعفونی کننده هوا دارای ویژگی های خاصی است که می تواند بسته به نوع دستگاه در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

این دستگاه خاصیت ازن سازی داشته و هوای سالم را در فضا منتشر می کند. به کمک لامپ UVC نصب شده در این دستگاه تمامی میکروب ها و ویروس ها جذب شده و محیط از آلودگی پاکسازی می شود. فیلترهای موجود در این دستگاه می تواند جاذب خوبی برای آلودگی های محیط باشد.

از مدل خانگی این دستگاه می توان برای افرادی که دچار مشکلات ریوی هستند، استفاده کرد. نوع صنعتی دستگاه ضد عفونی هوا برای مکان هایی که بیشتر در معرض آلودگی هستند مورد استفاده قرار می گیرد.

در بیمارستان ها، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها و کارخانه های ساخت مواد بهداشتی، آرایشی و صنایع غذایی مختلف استفاده از این دستگاه ضروری به نظر می رسد. برای جلوگیری از انتشار آلودگی می توان در مکان های عمومی مانند پادگان ها، خوابگاه های دانشجویی، بانک ها، سالن های ورزشی و سایر فضاهای بسته پر تردد از این دستگاه استفاده کرد.

عرضه کننده دستگاه ضد عفونی کننده هوا

عرضه کننده دستگاه ضد عفونی کننده هوا با گسترش شهرنشینی و توسعه شهرهای بزرگ و پر ترافیک، آلودگی هوا و محیط زیست به سبب دود ناشی از اگزوز خودرو و ذرات معلق سرب در هوا روز به روز بیشتر شده و استفاده از دستگاه ضد عفونی هوا امری ضروری به نظر می رسد.

بر همین اساس تقاضا برای خرید این محصول روز به روز بیشتر شده و شرکت های مختلفی اقدام به تولید مدل های مختلف این دستگاه کردند.

دستگاه ضد عفونی کننده هوا زیر نظر وزارت بهداشت و مطابق با استاندا ردهای بین المللی ساخته و تولید می شود. طبیعی است که عرضه این نمونه دستگاه به بازارهای فروش نیز توسط مراکز و مراجع مختلفی صورت می گیرد.

عرضه دستگاه ضد عفونی به صورت مستقیم و با خرید عمده این محصول بسته به برند تولیدکننده با قیمت های مختلفی انجام می شود. قیمت دستگاه ضد عفونی در صورتی که به صورت عمده خریداری شود معمولا با قیمت تولید شده در کارخانه خواهد بود.

نام مدیریت مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه جهان افروز شما را به خرید بهترین محصولات دستگاه های ضدعفونی کننده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید